lch.org.ua | lisovi.chorty | LchHomyak | lisovi.chorty.ua | lisovi.chorty.usa | web.lisovi.chorty@gmail.com

Курінь Лісові Чорти повстав з гуртка тринадцятьох пластунів на мандрівці в Карпатах 22-го липня, 1922 р. Від цього дня росли курінні пригоди, звичаї та дружність, які об’єднують усіх Чортів до теперішнього дня.

Метою Великого Племені Лісових Чортів (ВПЛЧ) перш за все є виховна праця з молоддю, як у станицях, так і в таборових умовах. Для цього потрібно бути добрим пластуном, мати лицарський дух і шляхетну вдачу, плекати міцні дружбу і братерство, буйну фантазію і першокласний гумор, відноситися строгіше до змісту, але свобідніше до форми. ВПЛЧ або ж Фамілія заснувала і далі реферує міжкрайовий вишкіл Лісова Школа, а також проводить щорічний Зимовий Мандрівний Табір, який є своєрідним вишколом зимового пластування та зимових видів спорту. Курінні пригоди, звичаї та дружність об’єднують усіх Чортів, розкинених по цілому світі.


Число: 3ий

Стать: Чоловічі

Рік заснування: 1922 р. на Україні

Патрон: Формального патрона немає, бо Фамілія має прямі зв’язки з Пекельною Канцелярією Люципера, яка веде дипломатичні стосунки з Райською Канцелярією. А зі світом Фаміліянти спілкуються за допомогою Лісової Премудрості.

Хустка: наполовину червона і чорна, обведена золотою стрічкою, з золотим чортом в кутику

Краї: Всі

Клич: „Гей-Гу, Гей-Га!”