zelenihusky | zelenihusky

Мета:
1) Розуміння екологічного оточення – зайняття щоб розширювати знання про прирордний світ і як людство в теперішній час є головним аспектом зміни в світі.
2) Приймати участь в зимових та літніх подорожах до природи
3) Підтримувати українську громаду не тільки в рамках Пласту, але і в інших аспектах:
4) Настрій куреня: добродушний та легкий, гумор та жарти сприймані позитивно щоб заохочувати членство творити атмосферу дружности

Назва Куреня:

Назва куреня, Зелені Гуски, включає тему і мети куреня, місце заснування, та зв’язок зі старшим пластунством. Зелений колір символізує природу; гуски, очевидно звірі в природі, але також гуска є один з національних символів Канади. Темперамент гусок ілюструє настрій членів куреня – спокійні, добродушні, і трохи смішні, але до серйозних справ берутсья акуратно і завзято. Колір хустки старших пластунів зелений, і на слух вимовляння ’хустки’ і ’гуски’ близьке – цим спосібом члени мали нагоди включити їхні початки в старшому пластунстві в новому курені.

Символ і курінні кольори:
Курінні кольори: головний: зелене, побічні: сіре, біле, син’є, й чорне. Барви символізують неcкомплікаовану й чисту красу натурального світу коли люди співпрацюють і шанують природу.
Відзнака зображує символ куреня, гуска в леті, яка літає на фоні гірського озера при світлі зірок. Абстрактно на темному небі, букви ’З’ і ’Г’ символізують північне полярне сяйво.

Стать: Мішаний