Табори

Вирій

Міжкрайовий науково-пошуковий та освітній табір-експедиція, основним завданням якого є поширення знань про історію, географію та культуру українських етнічних земель поза межами сучасних кордонів України. В часі табору учасники беруть участь у впорядкуванні, інвентаризації та реставрації українських сакральних об’єктів на території сучаної Польщі.

Життя в Пласті

Вишкільний табір для УСП, розрахований на учасників, котрі долучилися до Пласту після (чи близько) повноліття й не пізнали чару юнацького пластування. Під час табору учасники мають шанс перейти КВВ УПЮ.

Вишколи

Лісова Школа

Міжкрайовий вишкільний табір під керівництвом Головної пластової булави, започатковий в Америці у 1964 р. Основною метою Лісової школи є підготувати кваліфікованих булавних-інструкторів та бунчужних-провідників для таборів пластового юнацтва, які завжди будуть виконувати свої обов’язки згідно із кредо Абсольвента Лісової школи.

Школа Булавних

Міжкрайовий вишкіл таборових провідниць, який відбувається під провідництвом Головної Пластової Булави. Основною метою Школи Булавних є підготувати кваліфікованих булавних-інструкторок та бунчужних-провідниць для таборів пластунок юначок, провідниць, які завжди сумлінно виконуватимуть свої функції та будуть хорошим прикладом для наслідування.

Кваліфікаційного Вишколу Дійсного Членства (КВДЧ)

Метою Кваліфікаційного вишколу дійсного членства в Пласті (далі – вишколу, КВДЧ) є представлення кандидатам на дійсне членство в організації чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті, ознайомлення з діяльністю організації та оптимізація схеми здобуття дійсного членства в Уладі Старшого Пластунства в Україні.