Про нову ГБ УСП

posted in: Новини | 0

Дорогі Пластуни,

В листопаді 2019 го року на КУПО обрано нову Головну Булаву УСП. Хто ми такі? Чим займаємося? Навіщо ми Вам і навіщо Ви нам? Як з нами зв’язатися?

Читайте далі! Ми раді знайомству!

Хто ми такі?

ст. пл. Іван Чир, ОЗО, Головний Булавний УСП

Пластове життя: Народився 30 січня 1989 року у Львові. В Пласті з вересня 2004 року. Пластову присягу склав 2005 року. Член куреня УСП ч.15 Орден Залізної Остроги. Виховник гуртка “Вовкулаки” (2007 – 2014) к.ч. 73 ім. Івана Богуна та зв’язковий цього куреня (2010 – 2013). Заступник станичного з фінансових питань (2009-2010, Львів). Брав участь в організації курінних та крайових кінних таборів. Абсольвент наступних вишколів в Україні: ЛШ-2008, КВВЮ-90, КВЗ-13, КВПВ-11. Здобув другий ступінь КВ УПЮ (2014). Референт спеціалізованого пластування КБ УПЮ України (2013-2018).<.p>

поза Пластом: Працюю програмістом у м. Люблін, Польща.

Чого хочу досягти протягом своєї каденції: Допомогти УСП ставати кращими, ширячі успішні практики особистого то організаційного розвитку.

ст. пл. Калина Дурбак, Кн., Заступиця ГБ УСП

Пластове життя: В Пласті від дитинства. Виростала в Чікаґо, США, та була членкою 6го куреня УПЮок ім. Марка Вовчок. Пластову присягу склала 8 травня 1999. Абсольвент МВТ “Школа Булавних” та “Вишкіл Бунчужного”. Член КВ І УПН і УПЮ. Помагла відновити куріня УСП ч.24 Княгині в 2006. Крайова Булавна УСП США від 2013, та осередкова УСП в станиці Сієтл від 2016.

поза Пластом: історик, бібліотекар, вебдизайнер, еколог

Чого хочу досягти протягом своєї каденції: зміцнювати комунікацію між старшими пластунами в інших краях та куренях.

ст. пл. Дануся Ковальчук, Писар ГБ УСП

Пластове життя: Народилася 29 вересня 1995 го року в Німеччині. До Пласту вступила віком 6 років, довгий час була пластункою самітницею. Після вступу до УСП була новацькою та юнацькою виховницею на літніх та лижних таборах, бунчужною, писарем, інструктором лещетарства та комендантом лещетарського табору в Австрії за 2018 – 2020 рік. На початку 2020 го року набрала новий новацький рій в місті Гайдельберг. Заступник референта УПЮ КПС Німеччини.

поза Пластом: Вчуся в медінституті м. Гайдельберг, Німеччина. Веду гурток українських народних танців, вчу звичаї та спів в українській суботній школі “Наша школа”.

Чого хочу досягти протягом своєї каденції: покращити міжкрайовий обмін виховників і перехід з УПЮ в УСП.

Що таке ГБ УСП? Які у нас завдання?

Основними завданнями Проводу УСП є:

  • організаційне охоплення усіх крайових проводів УСП;
  • удержання пластової ідейної та організаційної єдности та координація праці крайових проводів УСП;
  • реферування на сходинах Головної Пластової Булави проблем і справ УСП;
  • затверджування куренів УСП, вдержування зв’язків із існуючими куренями та розв’язування недіяльних куренів;
  • скликування Загальних з’їздів УСП та звітування на них про свою діяльність.

Провід УСП в складі Головної Пластової Булави складається з:

  • головного/її булавного/ої Уладу Старшого Пластунства, обраного/ої Зборами Конференції Українських Пластових Організацій на пропозицію Загального З’їзду УСП. Головний/а булавний/а УСПє членом Головної Пластової Булави;
  • його/її заступника/ці, запропонованого/її Загальним З’їздом УСП. Заступник/ця Головного/ої булавного/ої УСП та члени проводу УСП підлягають затвердженню Головною Пластовою Булавою згідно з постановами статуту Конференції Українських Пластових Організацій про творення комісій чи референтур в складі Головної Пластової Булави;
  • відповідного до потреби числа членів, які можуть бути запропоновані Загальним З’їздом
  • УСП, або покликані головним/ою булавним/ою УСП.

взято з Правильника Уладу УСП стр. 5

Навіщо ми Вам і навіщо Ви нам?

На даний час Пласт діє у понад 18 країнах світу та налічує більше 10.000 пластунів. Зараз як ніколи кількість бажаючих стати частиною нашого руху постійно зростає. З кількістю членів організації зростають і її виклики – потреба координації, комунікації та залучення молодих Пластунів, які можуть підтримати виховну роботу та діяльність ПЛАСТу в майбутньому.

Наша мета – це бути медіатором між усіма старшими Пластунами світу та їхня репрезентація в КУПО. Ми хочемо полегшити Вашу роботу і бути платформою для ваших потреб, ідей, пропозицій та обміну досвіду між собою.
Щоб цього досягти, нам потрібні ВИ! Пишіть нам, діліться з нами вашими потребами та ідеями, не бійтесь звертатися з проблемами та просити змін! І якщо Ви знаєте як щось покращити чи змінити – ми завжди будемо раді вашій ініціативі та допомозі! Пишіть і-мейли, повідомлення, листи … дзвоніть чи приїжайте в гості на чай та дискусію 😉

Як з нами зв’язатися?

Інформацію про заходи УСП та наші новини можете знайти на веб сторінці usp.plast.org чи групу фейсбук .

Якщо маєте питання про наш улад, звертайтеся до головного булавного УСП: hbulava.usp@gmail.com.