dubove13 | dubovelystya | dubove13@gmail.com

Основну мету куреня можна сформулювати як «УСП для УСП», тобто курінь ставить собі за мету роботу з уладом старших пластунів. Тим самим курінь якісно вплине на реалізацію вікової мети Пласту, що полягає у самовихованні української молоді. Працюючи у цьому напрямі курінь зможе продовжити і напрацювати методи роботи зі старшими пластунами, що приходять до організації у старшому віці, а також продовжити виховання з юнацтвом яке перейшло до УСП.

Окрім цього курінь ставить перед собою мету неухильно плекати пластові ідеали і пластову історію. Відродити пам'ять тих пластових з’єднань, які у нелегкий час залишалися вірними пластовій ідеї. Зокрема куреню УПС «Дубова кора» і куреня ч.13 ім. Володимира Великого.


Стать: Мішаний

Рік заснувнання: 2013

Хустка: Чотирикутної форми зі стороною в 75см. Виготовлена з 100-відсоткового лляної тканини зеленої барви. В одному з кутків має бути вишитий дубовий листочок(з жолудем) розміром 6,5см(по довжині). Після отримання числа куренем, на край хустки буде нанесений бронзовий кант товщиною 1,3см.

Країни: Україна